1920500 web home pg hlavní foto (1).png

Tvorba gradovaných úloh pro diferencovanou výuku matematiky

- webinář

Obsah webináře

Gradované úlohy jsou jedním z pilířů diferencované výuky. 

Gradování úloh v běžné třídě však není jednoduché a nespočívá v tom, že rychlejším žákům zadáme větší množství úloh, případně úlohy početně náročnější.  

Představím vám zásady tvoření úloh s rostoucí náročností v matematice 2. stupně, i způsob, jak je můžeme v běžné třídě zadávat. Na konkrétních úlohách budeme demonstrovat zásady gradování a zamyslíme se nad tím, jak nám stanovení cíle vyučovací hodiny pomůže s výběrem úloh do výuky i na písemnou práci.

Základní informace

Termíny:

  • pokud máte o toto téma zájem, napište nám na info@zivotnivzdelavani.cz, po vypsání termínu Vás budeme informovat

Lektor: Mgr. Irena Budínová, Ph.D.

Pro koho je webinář určen:

  • pro pedagogy 2. stupně ZŠ 

Cena za obě dvě části akreditovaného webináře:

  • 1.200 Kč včetně DPH za osobu (jsme plátci DPH), pro platbu z SK 52 Euro - v případě, že vám stačí potvrzení o účasti zaslané e-mailem 
  • 1.300 Kč včetně DPH za osobu (jsme plátci DPH), pro platbu z SK 56 Euro - v případě, že potřebujete poslat osvědčení v originále poštou nebo e-mailem opatřené elektronickým podpisem

Místo: online odkudkoliv požadavky na připojení k webináři

Potvrzení o účasti: webinář má akreditaci MŠMT č. MSMT- 21197/2022-4-830 platnou pro ČR, podmínkou získání osvědčení je účast na obou částech webináře

Přihlašovací formulář

Na webinář se přihlásíte vyplněním níže přiloženého formuláře.
Před vyplněním si prosím přečtěte naše Obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů. 

 

Chcete nás kontaktovat?

Ozvěte se

 

Mgr. Irena Budínová, Ph.D.

Mgr. Irena Budínová, Ph.D.

  

Výuka matematiky provází celý můj aktuální život. Zabývám se jí na základní, střední i vysoké škole. Při práci s různými skupinami a různými typy žáků či studentů jsem si uvědomila, jak důležitá je v dnešní době diferenciace výuky matematiky v běžné třídě. V tomto ohledu se vzdělávám na odborné úrovni a již po několik let sbírám zkušenosti ze své praxe. Zajímám se o výuku nadaných žáků a žáků se specifickými poruchami učení po stránce praktické i teoretické.

Působím na Katedře matematiky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity, kde připravuji budoucí učitele, vyučuji na gymnáziu. Vedu matematické kroužky pro žáky základní školy a matematicko-pohybový příměstský tábor.

Reference na webináře lektorky

uvozovky.png

"Webinář se mi líbil, jsem ráda za konkrétní příklady i vnější nadhled. Těším se na pokračování."
Ondřejka Langrová

 "Webinář byl velice podnětný, svižný, odborně vedený. Zaujaly mne praktické příklady zadání i ukázky reálných postupů výpočtů žáků."

účastník webináře

 "Téma, které mě v posledních letech velmi zajímá. Povídání proložené konkrétními ukázkami. Čím více konkrétních příkladů, tím lépe. Těším se na geometrii, kterou mám velmi ráda a která se ve výuce dost často podceňuje (mám ten dojem)."

účastnice webináře

imagetools0.png