1920500 web home pg hlavní foto (1).png

Anglická gramatika efektivně a snadno - AKREDITOVANÝ

Obsah webináře:

V průběhu webináře vám představíme aktivity k procvičování gramatických jevů (zaměříme se na množné číslo podstatných jmen, na zájmena a na slovesa, která tvoří slovesné časy). 
Ukážeme si, jak naučit mladší žáky pochopit gramatická pravidla, jak si je procvičit a zapamatovat. Široká škála materiálů napomůže vysvětlení, procvičování a recyklování nabytých znalostí, poskytuje přehledné a srozumitelné členění gramatických pravidel. 
Naučíme vás, jak poskytovat vhodné činnosti pro všechny učební styly svých žáků. Ti se tak učí používat gramatická pravidla, aniž by se „učili gramatiku“.

Na webináři se účastníci seznámí s technikami, které umožňují procvičování a hlavně upevňování základních gramatických jevů, poskytují přehledné a srozumitelné členění gramatických pravidel

Zábavné drilování gramatických struktur poskytuje žákům jistotu projevu v cílovém jazyce a vytváří povědomí o zákonitostech anglické gramatiky, aniž na ni soustřeďují výhradní pozornost.

 

Jednou ze zásad kurzu je pochopení, jak tento dril zpříjemnit, jak dosáhnout optimálních výsledků s uspokojivým pocitem z práce.

Základní informace

 • Cena za obě dvě části akreditovaného webináře: 1.200 Kč včetně DPH za osobu (jsme plátci DPH), pro platbu z SK 48 Euro
 • Termíny:    ZRUŠENO
  • 22. 2. 2023 v čase 18:00 - 19:30 hodin - 1. část
  • 8. 3. 2023 v čase 18:00 - 19:30 hodin - 2. část
 • Místo: webinář (online kdekoliv přes internet - z domova či ze školy)
 • Lektor: Mgr. Sylvie Doláková
 • Webinář akreditaci MŠMT č. MSMT- 28490/2022-2-1043, podmínkou získání osvědčení je účast na obou částech webináře.
 • Pro koho je webinář určen:
  • učitelé 1. stupně  a 2. stupně ZŠ

Co je to webinář a jaké jsou požadavky na hardware a software?

Webinář je online seminář - způsob internetové komunikace a vzdělávání přes internet. Více informací naleznete zde. 

Přihlašovací formulář

Na webinář se přihlásíte vyplněním níže přiloženého registračního formuláře.

Před vyplněním si prosím přečtěte naše Obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

Pokud nesouhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, nemůžeme vám naše služby poskytnout. Potřebujete-li více informací ke zpracování vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat na info@zivotnivzdelavani.cz.

"Vyplněním registračního formuláře jste přihlášeni na webinář. Další informace Vám budou odeslány v nejbližších dnech. Pokud do několika dnů informace neobdržíte, kontaktujte nás na tel. +420 732 337 661."

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím emailem na info@zivotnivzdelavani.cz.

Mgr. Sylvie Doláková
Sylvie má za sebou třicetiletou praxi ve vzdělávání dětí od 3 – 15 let. Několik let externě působila jako metodička se specializací na ranou výuku jazyků na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

V současnosti lektoruje metodiku výuky angličtiny v celé ČR, ale i v zahraničí, včetně programu Erasmus+.

Věnuje se tvorbě výukových materiálů pro děti předškolního věku a pro výuku angličtiny u dětí 3 – 15letých. Její projekt Story- Based CLIL (Pohádka nás naučí) získal celosvětové ocenění Pearson ELT jako
nejlepší učitelská inovace.

www.sylviad.cz
www.fb.me/storybasedlearning
www.fb.me/pohadkanauci
Mgr. Sylvie Doláková
Reference k tomuto webináři